Воскресенье, 29.11.2020, 14:11
Приветствую Вас Гость | RSS
          
           Медведівська

         загальноосвітня
      школа І-ІІІ ступенів

Меню сайта
Корисні посилання
Національна гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Результати олімпіад за 2020/2021 навчальний рік (І етап)

Результати участі учнів школи

у І (шкільному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів

Математика

Бондаренко Ярослав  6 клас І місце

Мосенцев Дмитро   6 клас   ІІ місце

Алдошин Іван  6 клас   ІІІ місце

Асєєва Дар'я   7 клас    І місце

Дзюбинський Дмитро   7 клас  ІІ місце

Яремінець Максим  7 клас   ІІІ місце

Конопля Віталій  8 клас  ІІ місце

Чалий Сергій 8 клас  ІІІ місце

Черепченко Ірина 9 клас  І місце

Галушка Вікторія 9 клас ІІ місце

Лисенко Анастасія 9 клас ІІІ місце

Чала Вікторія 9 клас ІІІ місце

Коробка Анастасія 10 клас І місце

Лаврик Денис     10 клас   ІІ місце

Вакульчик Вікторія   10 клас  ІІІ місце

Варава Ірина 11 клас ІІ місце

Поляк Денис 11 клас ІІІ місце

Трудове навчання 

Конопля Выталій  8 клас І місце

Чалий Сергій 8 клас ІІ місце

Громяк Євген 9 клас І місце 

Яковенко Сергій 9 клас ІІ місце

Мосенцев Адам 10 клас І місце

Говорун Євген 10 клас ІІ місце

Лапін Артем 10 клас ІІІ місце

Поляк Денис 11 клас І місце

Лаврик Аліна 8 клас ІІ місце

Лисенко Анастасія 9 клас І місце

Черепченко Ірина 9 клас ІІ місце

Коробка Анастасія 10 клас І місце

Варава Ірина 11 клас І місце

Екологія

Коробка Анастасія 10 клас  І місце

Вакульчик Вікторія 10 клас ІІ місце

Лаврик Денис  10 клас   ІІІ місце

Варава Ірина   11 клас І місце

Поляк Денис   11 клас  ІІ місце

Історія

Миргород Богдан  8 клас   ІІ місце

Чалий Сергій   8 клас І місце

Черепченко Ірина 9 клас  І місце

Громяк Євген  9 клас  ІІ місце

Симоненко Ілона  9 клас  ІІІ місце

Лаврик Денис  10 клас ІІ місце

Коробка Анастасія  10 клас  І місце

Лапін Артем   10 клас  ІІІ місце

Поляк Денис  11 клас  ІІІ місце

Українська мова та література

Дзюбинський Дмитро   7 клас  І місце

Асєєва Дар' я  7 клас ІІ місце

Яремінець Максим 7 клас ІІІ місце 

Миргород Богдан  8 клас ІІ місце

Лаврик Аліна   8 клас ІІІ місце

Черепченко Ірина  9 клас  І місце

Чала Вікторія  9 клас ІІ місце 

Галушка Вікторія  9 клас  ІІІ місце

Яковенко Сергій 9 клас  ІІІ місце

Лаврик Денис  10 клас  І місце

Вакульчик Вікторія  10 клас  ІІ місце

Коробка Анастасія  10 клас ІІ місце

Варава Ірина  11 клас І місце

Поляк Денис  11 клас  ІІІ місце

Біологія 

Чалий Сергій  8 клас  ІІ місце

Конопля Віталій  8 клас  ІІІ місце

Миргород Богдан  8 клас ІІІ місце 

Яковенко Сергій  9 клас І місце

Лисенко Анастасія  9 клас ІІ місце 

Симоненко Ілона  9 клас ІІ місце 

Черепченко Ірина  9 клас  ІІІ місце 

Чалат Вікторія  9 клас  ІІІ місце 

Коробка Анастасія  10 клас ІІ місце 

Лапін Артем  10 клас  ІІІ місце 

Вакульчик Вікторія  10 клас І місце 

Лаврик Денис  10 клас  ІІ місце 

Варава Ірина   11 клас  ІІ місце 

Поляк Денис   11 клас  ІІІ місце 

Фізика 

Асєєва Дар'я  7 клас  ІІ місце 

Дзюбинський Дмитро  7 клас І місце 

Яремінець Максим  7 клас ІІІ місце 

Конопля Віталій  8 клас ІІІ місце 

Яковенко Сергій   9 клас   І місце 

 Сергієнко Єлісей  9 клас  ІІ місце 

Лисенко Анастасія  9 клас  ІІІ місце 

Вакульчик Вікторія  10 клас ІІ місце 

Говорун Євген  10 клас  ІІІ місце 

Поляк Денис  11 клас  ІІІ місце

 

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архив записей