Понедельник, 19.11.2018, 04:59
Приветствую Вас Гость | RSS
          
           Медведівська

         загальноосвітня
      школа І-ІІІ ступенів

Меню сайта
Корисні посилання
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Олімпіади

 

Методичні рекомендації

щодо організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

Наказ Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 № 849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році»

 

Наказ Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 24.09.2018 №238 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2018/2019 навчальному році»

 

 Наказ відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації від 01.10.2018  №118 «Про проведення  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» 

Графік проведення

І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

 

з/п

Предмет

Дата

  1.  

Трудове навчання

04.10.2018

  1.  

Екологія

05.10.2018

  1.  

Математика

08.10.2018

  1.  

Географія

09.10.2018

  1.  

Хімія

10.10.2018

  1.  

Фізика

11.10.2018

  1.  

Історія

12.10.2018

  1.  

Російська мова та література

16.10.2018

  1.  

Українська мова та література

17.10.2018

  1.  

Біологія

18.10.2018

  1.  

Іноземна мова (німецька)

19.10.2018

  1.  

Інформатика

22.10.2018

  1.  

Економіка

23.10.2018

  1.  

Астрономія

24.10.2018

  1.  

Правознавство

25.10.2018

  1.  

Інформаційні технології

26.10.2018

 

Графік проведення

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

 

з/п

Предмет

Дата

ПІБ

відповідального

методиста

  1.  

Трудове навчання

03.11.2018

Даниленко Л.І.

  1.  

Українська мова та література

04.11.2018

Даниленко Л.І.

  1.  

Екологія

10.11.2018

Бойко Н.А.

  1.  

Математика

11.11.2018

Данько О.П.

  1.  

Географія

17.11.2018

Ільченко В.В.

  1.  

Фізика

18.11.2018

Данько О.П.

  1.  

Історія

24.11.2018

Скрекеря Ю.С.

  1.  

Російська мова та література

25.11.2018

Скрекеря Ю.С.

  1.  

Хімія

01.12.2018

Ільченко В.В.

  1.  

Іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська, мова іврит

02.12.2018

Скрекеря Ю.С.

  1.  

Біологія

08.12.2018

Ільченко В.В.

  1.  

Інформатика

09.12.2018

Данько О.П.

  1.  

Економіка

15.12.2018

Данько О.П..

  1.  

Астрономія

16.12.2018

Данько О.П.

  1.  

Правознавство

22.12.2018

Скрекеря Ю.С.

  1.  

Інформаційні технології

23.12.2018

Данько О.П.

 

 

 

Наказ МОН України від 02.08.2017 № 1112 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році"

 

Наказ ДНіО ХОДА від 08.09.2017 №260 "Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2017/2018 навчальному році"

 

Наказ відділу освіти Кегичівської РДА від 20.09.2017 №111 "Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році"

 

Графік проведення

І (шкільногог) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

з/п

Предмет

Дата

1.

Математика

02.10.2017

2.

Географія

03.10.2017

3.

Російська мова та література

04.10.2017

4.

Хімія

05.10.2017

5.

Історія

06.10.2017

6.

Біологія

09.10.2017

7.

Українська мова та література

10.102017

8.

Фізика

11.10.2017

9.

Іноземна мови: англійська, німецька

12.10.2017

10.

Економіка

13.10.2017

11.

Правознавство

17.10.2017

12.

Інформатика

18.10.2017

13.

Астрономія

19.10.2017

14.

Екологія

20.10.2017

15.

Трудове навчання

23.10.2017

16.

Інформаційні технології

24.10.2017

 

Графік проведення

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

№ з/п Предмет Дата ПІБ
відповідального
методиста
1. Трудове навчання 04.11.2017 Даниленко Л.І.
2. Російська мова та література 05.11.2017 Скрекеря Ю.С.
3. Історія 11.11.2017 Скрекеря Ю.С.
4. Математика 12.11.2017 Данько О.П.
5. Фізика 18.11.2017 Данько О.П.
6. Екологія 19.11.2017 Ільченко В.В.
7. Іноземні мови: англійська, німецька 25.11.2017 Скрекеря Ю.С.
8. Географія 26.11.2017 Ільченко В.В.
9. Хімія 02.12.2017 Ільченко В.В.
10. Українська мова та література 03.12.2017 Даниленко Л.І.
11. Економіка 09.12.2017 Данько О.П.
12. Інформатика 10.12.2017 Данько О.П.
13. Біологія 16.12.2017 Ільченко В.В.
14. Астрономія 17.12.2017 Данько О.П.
15. Правознавство 23.12.2017 Скрекеря Ю.С.
16. Інформаційні технології 24.12.2017 Данько О.П.
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930