Среда, 20.11.2019, 16:45
Приветствую Вас Гость | RSS
          
           Медведівська

         загальноосвітня
      школа І-ІІІ ступенів

Меню сайта
Корисні посилання
Національна гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Результати олімпіад

 

 

Результати участі учнів школи у ІІ (районному)   етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів  та І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013/2014 навчальному році       

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
 
Головач Владислав          8 клас           9,5 балів             І місце
 
       Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
 
Середа Яна                     9 клас           20 балів              ІІІ місце
Зінченко Єлизавета         10 клас         29 балів               ІІІ місце
 
       Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
 
Зінченко Єлизавета     10 клас                                         І місце
Середа Яна                 9 клас                                          ІІ місце
Говорун Анна             10 клас                                         ІІ місце
 
      Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
 
Яковенко Ірина          8 клас                10 балів               ІІІ місце
 
      Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
 
Яковенко Ірина          8 клас                14 балів               ІІІ місце
Середа Яна                9 клас                44 бали                ІІ місце
Кобозєва Тетяна         9 клас                26 балів               ІІІ місце 
Зінченко Єлизавета    10 клас               43 бали                ІІІ місце
Говорун Анна             10 клас              35 балів                ІІІ місце
Поляк Аліна               11 клас              48 балів                ІІ місце
Коробка Катерина      11 клас               47 балів                ІІ місце
      Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури
Гринишин Микола       7 клас                60,77 балів           ІІ місце
Командік Дмитро         7 клас                48,6 балів            ІІІ місце
Середа Яна                 9 клас                42,5 балів            ІІІ місце
Зінченко Єлизавета     10 клас               54,75 балів          ІІ місце
Поляк Аліна               11  клас               46 балів              ІІІ місце
     Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури
Нікітенко Віталій         11 клас                32 бали              ІІІ місце
Коробка Катерина       11 клас                27 балів              ІІ місце 
     Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
Яковенко Ірина          8 клас                   58 балів               І місце
Баранова Анна           9 клас                   59 балів               І місце
Говорун Анна             10 клас                 60 балів               ІІІ місце
     Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
Зінченко Єлизавета         10 клас             52 бали               І місце
Поляк Аліна                    11  клас           36 балів              ІІІ місце
 Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 
Зінченко Єлизавета         10 клас             І місце        відділення українська мова та література, секція "Мистецтвознавство"
 
Результати участі учнів школи у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів  та 
ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013/2014 навчальному році 
 Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
Зінченко Єлизавета         10 клас                   ІІІ місце
Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 
Зінченко Єлизавета         10 клас                   ІІІ місце        відділення українська мова та література, секція "Мистецтвознавство"
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архив записей