Понедельник, 20.08.2018, 13:42
Приветствую Вас Гость | RSS
          
           Медведівська

         загальноосвітня
      школа І-ІІІ ступенів

Меню сайта
Корисні посилання
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Результати олімпіад І (шкільного) етапу за 2017/2018 н. р.

Результати участі учнів школи у І (шкільному)   етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів   2017/2018 навчальному році

Переможці І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Яковенко Сергій                      6 клас                             І місце

Сергієнко Єлісей                     6 клас                             ІІ місце

Галушка Вікторія                    6 клас                            ІІІ місце

Чала Вікторія                          6  клас                           ІІІ місце

Переможці І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Рябчук Аліса                         9 клас                 ІІ місце

Симоненко Аріна                 9 клас                  ІІІ місце

Кузнєцова Юлія                    9 клас                 ІІІ місце

Юхно Денис                          10 клас                І місце

Білан Руслан                         10 клас                ІІ місце

Щука Максим                       10 клас                ІІІ місце

Стратіла Олександр               11 клас              І місце

Командік Дмитро                  11 клас               ІІ місце

Нікітенко Ірина                     11 клас                ІІІ місце     

Переможці І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Мосенцев Адам                     7 клас               І місце

Говорун Євген                       7 клас               ІІ місце

Лаврик Денис                        7 клас              ІІІ місце

Лапін Артем                          7 клас               ІІІ місце

Бойко Юлія                           8 клас                ІІ місце

Полтєва Анастасія                8 клас                ІІІ місце

Симоненко Аріна                  9 клас                ІІ місце

Рябчук Аліса                         9 клас                ІІІ місце

Щука Максим                       10 клас               І місце

Юхно Денис                         10 клас               ІІ місце

Білан Руслан                         10 клас               ІІІ місце

Чалий Владислав                  11 клас               І місце

Командік Дмитро                   11 клас              ІІ  місце

Стратіла Олександр              11 клас               ІІ місце

Гринишин Микола                11 клас               ІІІ місце

Переможці І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Полтєва Анастасія                 8 клас                ІІ місце

Варава Ірина                           8 клас                ІІІ місце

Рябчук Аліса                         9 клас                 ІІ місце

Кузнєцова Юлія                   9 клас                 ІІІ місце

Щука Максим                      10 клас                ІІ місце

Дохненко Олег                      10 клас               ІІІ місце

Литвиненко Богдан              10 клас               ІІІ місце

Чалий Владислав                  11 клас              І місце

Стратіла Олександр              11 клас             ІІ місце

Гринишин Микола               11 клас               ІІІ місце

Командік Дмитро                 11 клас              ІІІ місце

Переможці І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Вакульчик Вікторія         7 клас             І місце

Лаврик Денис                  7 клас            ІІ місце

Лапін Артем                     7 клас           ІІІ місце

Поляк Денис                   8 клас             ІІ місце

Варава Ірина                   8 клас             ІІ місце

Полтєва Анастасія         8 клас             ІІІ місце

Симоненко Аріна            9 клас            ІІ місце

Рябчук Аліса                    9 клас           ІІІ місце

Кузнєцова Юлія               9 клас           ІІІ місце

Щука Максим                10 клас            І місце

Білан Руслан                  10 клас            ІІ місце

Юхно Денис                  10 клас             ІІІ місце

Стратіла Олександр       11 клас            І місце

Гринишин Микола         11 клас            ІІ місце

Чалий Владислав           11 клас            ІІІ місце

Переможці І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Переможці І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Варава Ірина                    8 клас               І місце

Бойко Юлія                     8 клас               ІІ місце

Полтєва Анастасія          8 клас              ІІІ місце

Кузнєцова Юлія              9 клас               І місце

Чала Тетяна                     9 клас              ІІ місце

Симоненко Аріна            9 клас              ІІІ місце

 Щука Максим                10 клас            І місце

Білан Руслан                    10 клас           ІІ місце

Дохненко Олег                 10 клас          ІІІ місце

Гринишин Микола           11 клас          І місце

Командік Дмитро              11 клас         ІІ місце

Стратіла Олександр          11 клас         ІІІ місце

Переможці І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Рябчук Аліса                      9 клас                І місце

Кузнєцова Юлія                 9 клас               ІІ місце

Чала Тетяна                        9 клас               ІІІ місце

Симоненко Аріна               9 клас               ІІІ місце

Білан Руслан                       10 клас              І місце

Щука Максим                     10 клас              ІІ місце

Дохненко Олег                    10 клас              ІІІ місце

Чалий Владислав                11 клас               І місце

Стратіла Олександр            11 клас              ІІ місце

Гринишин Микола             11 клас              ІІІ місце

Переможці І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Поляк Денис                    8 клас                 І місце

Бойко Юлія                      8 клас                 І місце

Полтєва Анастасія           8 клас                ІІ місце

Варава Ірина                     8 клас                ІІІ місце

Бут-Гусаїм Владислав     9 клас                 І місце

Симоненко Аріна             9 клас                 І місце

Литвиненко Олексій        9 клас                 ІІ місце

Кузнєцова Юлія               9 клас                 ІІ місце

Чала Тетяна                     9 клас                 ІІІ місце

Дохненко Олег                10 клас                І місце

Лисенко Олена                 10 клас              І місце

Командік Дмитро              11 клас             І місце

Нікітенко Ірина                 11 клас              І місце

Гринишин Микола            11 клас              ІІ місце

Баранова Алла                  11 клас              ІІ місце

Чалий Владислав             11 клас              ІІІ місце

Полтєва Наталія               11 клас              ІІІ місце

Переможці І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Август 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031