Среда, 20.11.2019, 16:51
Приветствую Вас Гость | RSS
          
           Медведівська

         загальноосвітня
      школа І-ІІІ ступенів

Меню сайта
Корисні посилання
Національна гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Результати олімпіад за 2014/2015 навчальний рік

 

 

Результати участі учнів школи у ІІ (районному)   етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів  та І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2014/2015 навчальному році       

 

 
      Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
 
 
Симоненко Аріна                                  6 клас                   21 бал                   І місце
Манукян Давид                                    7 клас                   11 балів                ІІІ місце
Щука Михайло                                     8 клас                   12 балів                 ІІ місце
Командік Дмитро                                8 клас                   11 балів                ІІ місце
Яковенко Ірина                                    9 клас                   11 балів                ІІ місце
Зінченко Єлизавета                           11 клас                 10 балів                 ІІ місце
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
 
Командік Дмитро                                8 клас                    39 балів                 І місце
Гринишин Микола                              8 клас                    35,5 балів              ІІ місце
Мосенцева Валерія                           9 клас                     42 бали                  І місце
Буравель Андрій                               9 клас                     33 бали                  ІІ місце
Баранова Анна                                 10 клас                    31 бал                    ІІ місце
Середа Яна                                       10 клас                    27 балів                 ІІІ місце
Зінченко Єлизавета                          11 клас                    44 бали                  І місце
Біловицький Євген                           11 клас                    35 балів                 ІІІ місце
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
 
Щука Михайло                                  8 клас                     21 бал                     І місце
Чалий Владислав                               8 клас                    18 балів                   ІІ місце
Головач Владислав                            9 клас                     9,5 балів                 ІІІ місце
Яковенко Ірина                                  9 клас                     9,5 балів                 ІІІ місце
Кобозєва Тетяна                                10 клас                    8 балів                   ІІІ місце
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
 
Щука Михайло                                   8 клас                     76 балів                  І місце
Чалий Владислав                                8 клас                     61,5 бали                ІІ місце
Мосенцева Валерія                             9 клас                     41,5 бали                ІІ місце
Середа Яна                                         10 клас                   49 балів                  І місце
Зінченко Єлизавета                            11 клас                   56 балів                  І місце
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
 
Кобозєва Тетяна                                 10 клас                   53 бали                   І місце
Баранова Анна                                    10 клас                   51 бал                    ІІ місце
Говорун Анна                                     11 клас                   53 бали                   ІІІ місце
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
 
Щука Максим                                     7 клас                     46,25 балів              ІІ місце
Бондаренко Артем                              7 клас                     46 балів                  ІІ місце
Щука Михайло                                    8 клас                     61,5 балів                І місце
Гринишин Микола                              8 клас                     55,5 балів               ІІ місце
Мосенцева Валерія                              9 клас                     53,25 балів              ІІ місце
Середа Яна                                         10 клас                    47, 75 балів             ІІ місце
Зінченко Єлизавета                            11 клас                    64 бали                   І місце
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
 
Чалий Владислав                                8 клас                       69,3 бали                І місце
Командік Дмитро                               8 клас                       60, 4 бали               ІІІ  місце
Головач Владислав                             9 клас                       66 балів                  ІІ місце
Кобозєва Тетяна                                 10 клас                     70 балів                  ІІІ місце
Говорун Анна                                     11 клас                     70 балів                  ІІ місце
Сизько Діана                                      11 клас                      65 балів                 ІІ місце
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
 
Манукян  Давид                                  7 клас                        18,7 балів              ІІІ місце
Чалий Владислав                                 8 клас                        34 бали                 І місце 
Щука Михайло                                    8 клас                        33 бали                 ІІ місце
Командік Дмитро                                8 клас                        17 балів                ІІІ  місце
Стратіла Олександр                            8 клас                        16 балів               ІІІ місце
Яковенко Ірина                                   9 клас                        12,25 балів           ІІІ місце
Головач Владислав                             9 клас                         12,25 балів           ІІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Буравель Андрій                                 9 клас                          22 бали                 ІІІ місце

Зінченко Єлизавета                            11 клас                         49 балів                І місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Зінченко Єлизавета                            11 клас                         79 балів                ІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Біловицький Євгеній                           11 клас                          11,5 балів             ІІІ місце

 

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 
Яковенко Ірина           9 клас             І місце          відділення історія, секція "Історичне краєзнавство"
 
Результати участі учнів школи у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році 
 Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
Зінченко Єлизавета         11 клас                   ІІІ місце
 Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
Мосенцева Валерія          9 клас                     ІІІ місце 
Зінченко Єлизавета         11 клас                    ІІІ місце       
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
Чалий Владислав             8 клас                     І місце 
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
 Щука Михайло                8 клас                     ІІІ місце 
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
Щука Михайло                 8 клас                     ІІ місце
Зінченко Єлизавета         11 клас                    ІІІ місце
 
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архив записей