Среда, 20.11.2019, 16:40
Приветствую Вас Гость | RSS
          
           Медведівська

         загальноосвітня
      школа І-ІІІ ступенів

Меню сайта
Корисні посилання
Національна гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Результати олімпіад за 2015/2016 навчальний рік

Результати участі учнів школи у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2015/2016 навчальному році 

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
 
Бондаренко Артем                              8 клас                    26 балів                 ІІ місце
Манукян Давид                                   8 клас                    26 балів                 ІІ місце
Чалий Владислав                               9 клас                    50 балів                  І місце
Щука Михайло                                   9 клас                    47 балів                 ІІ місце
Командік Дмитро                                9 клас                    46 балів                 ІІ місце
Гринишин Микола                              9 клас                    41 бал                    ІІ місце
Буравель Андрій                                10 клас                  43 бали                   ІІ місце
Головач Владислав                            10 клас                  32 бали                  ІІІ місце
Баранова Анна                                  11 клас                  34,5 бала                ІІ місце
 
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови
 
Білан  Руслан                                     8 клас                    77 балів                 ІІ місце
Щука Максим                                     8 клас                    74,5 бали               ІІ місце
Юхно Денис                                       8 клас                    57 балів                 ІІІ місце
Нікітенко Ірина                                  9 клас                    31 бал                    ІІІ місце
Стратіла Олександр                           9 клас                     28 балів                 ІІІ місце
 
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
 
Бодаренко Артем                                8 клас                    37 балів                 ІІІ місце
Гринишин Микола                              9 клас                    64 бала                   ІІ місце
Командік Дмитро                                9 клас                    61 бал                    ІІІ місце
Стратіла Олександр                           9 клас                     56 балів                 ІІІ місце
Яковенко Ірина                                 10 клас                   51,5 бали               ІІ місце
Баранова Анна                                  11 клас                   38 балів                 І місце
Радченко Ольга                                 11 клас                   32 бали                 ІІІ місце
 
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математика
 
Щука Михайло                                   9 клас                    22 бали                 І місце
Середа Яна                                       11 клас                   21 бал                   І місце
Кобозєва Тетяна                               11 клас                   20 балів                 ІІ місце
 
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
 
Бондаренко Артем                              8 клас                    34 бали                 ІІІ місце
Щука Максим                                     8 клас                    31 бал                   ІІІ місце
Щука Михайло                                   9 клас                    86,5 бала               І місце
Командік Дмитро                                9 клас                    62 бала                 ІІ місце
Гринишин Микола                              9 клас                    62 бала                 ІІ місце
Чалий Владислав                               9 клас                    56 балів                ІІІ місце
Яковенко Ірина                                 10 клас                   47 балів                ІІ місце
 
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з українької мови та літератури
 
Щука Максим                                     8 клас                    36,5 бала                ІІІ місце
Щука Михайло                                   9 клас                    48,5 бала                І місце
Командік Дмитро                                9 клас                    48 балів                 ІІ місце
Гринишин Микола                              9 клас                    39 балів                 ІІ місце
Головач Владислав                            10 клас                  36 балів                 ІІІ місце
Середа Яна                                       11 клас                   64 бала                  І місце
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
 
 
Білан Руслан                                     8 клас                    6,5 бала                ІІІ місце
Щука Михайло                                  9 клас                    11 балів                І місце
Буравель Андрій                               10 клас                   8 балів                 ІІ місце
 
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
 
Щука Михайло                                  9 клас                    43,5 бала                І місце
Чалий Владислав                              9 клас                    34 бала                   ІІ місце
Стратіла Олександр                          9 клас                     24,75 бала              ІІІ місце
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки
 
Нікітенко Ірина                                  9 клас                    23 бала                    ІІ місце
Подерня Катерина                             9 клас                    20 балів                   ІІ місце
Буравель Андрій                               10 клас                   21 бал                     ІІІ місце
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
 
Щука Михайло                                  9 клас                    38 балів                    ІІ місце
Білякін Денис                                   9 клас                     32 бали                    ІІ місце
Гринишин Микола                            9 клас                     31 бал                      ІІІ місце
Середа Яна                                     11 клас                    33 бала                     ІІ місце
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
 
Чалий Владислав                            9 клас                     82,5 бала                    І місце
Щука Михайло                                9 клас                     73,5 бала                   ІІ місце
Головач Владислав                         10 клас                    97 балів                     І місце
Яковенко Ірина                              10 клас                    82 бала                      ІІ місце
Середа Яна                                    11 клас                    76 балів                     ІІ місце
 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
 
Гринишин Микола                           9 клас                       11 балів                    ІІІ місце
Барибін Богдан                               9 клас                       10 балів                    ІІІ місце
 
Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 
 
Чалий Владислав                        9 клас             І місце          відділення хімія та біологія, секція "Хімія"
Щука Михайло                            9 клас             І місце          відділення фізика та астрономія, секція "Експериментальна фізика"
Командік Дмитро                        9 клас            І місце           відділення мовознавство, секція "Українська мова"
 
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архив записей