Среда, 20.11.2019, 16:42
Приветствую Вас Гость | RSS
          
           Медведівська

         загальноосвітня
      школа І-ІІІ ступенів

Меню сайта
Корисні посилання
Національна гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Результати олімпіад за 2016/2017 навчальний рік

 

 Результати участі учнів школи у ІІ (районному)   етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів  та І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році       

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Стьоркін Сергій                      9 клас                                 І місцe

Чалий Владислав                   10 клас                               ІІІ місце

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови

Юхно Денис                          9 клас                                 ІІ місце

Стратіла Оленсандр            10 клас                                ІІІ місце

Гринишин Микола              10 клас                                ІІІ місце

 

 Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Вакульчик Вікторія            6 клас                                   ІІ місце

Лаврик Денис                    6 клас                                   ІІІ місце 

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Чалий Владислав              10 клас                                І місце

Коробка Артем                  8 клас                                 ІІІ місце

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Командік Дмитро             10 клас                                ІІІ місце

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Щука Максим                   9 клас                               І місце

Луценко Денис                  9 клас                              ІІ місце

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Яковенко Ірина               11 клас                            ІІ місце

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Щука Максим               9 клас                              І місце

Луценко Денис              9 клас                             ІІ місце

Варава Ірина                  7 клас                             ІІ місце

Полтєва Анастасія        7 клас                            ІІІ місце

Командік Дмитро        10 клас                           І місце

Головач Вадислав         11 клас                          ІІ місце

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Чалий Владислав           10 клас                          І місце

Коробка Артем               8 клас                           ІІІ місце

Буравель Андрій            11 клас                         І місце

Командік Дмитро          10 клас                         ІІІ місце

Кузнєцова Юлія            8 клас                            ІІ місце

Симоненко Аріна          8 клас                           ІІ місце

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Стьоркін Сергій            9 клас                         ІІ місце

Чалий Владислав          10 клас                       І місце

Коробка Артем              8 клас                        ІІ місце

Зінченко Денис              9 клас                       ІІІ місце

Рябчук Аліса                  8 клас                        ІІІ місце

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Буравель Андрій            11 клас                    ІІІ місце

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіка

Зінченко Денис             9 клас                      ІІІ місце

Нікітенко Ірина            10 клас                     ІІІ місце

Буравель Андрій          11 клас                     ІІ місце

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Луценко Денис             9 клас                      ІІІ місце

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

Юхно Денис                  9 клас                      ІІІ місце

Буравель Андрій          11 клас                     ІІ місце

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Стратіла Олександр         9 клас                   ІІ місце

 

Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів МАН 

Чалий Владислав Вікторович         10 клас          за напрямом «Хімія та біологія», секційне відділення «Валеологія»   І місце

 

Чалий Владислав Вікторович       10 клас           за напрямом «Хімія та біологія», секційне відділення «Хімія»             І місце

 

 Результати участі учнів школи у ІІІ (обласному)  етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів  та ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році 

 Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Чалий Владислав Вікторович       10 клас      І місце

 Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Чалий Владислав Вікторович       10 клас      ІІ місце

 Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Чалий Владислав Вікторович       10 клас      ІІІ місце

Переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів МАН України 

Чалий Владислав Вікторович         10 клас          за напрямом «Хімія та біологія», секційне відділення «Валеологія»   ІІ місце

Чалий Владислав Вікторович       10 клас           за напрямом «Хімія та біологія», секційне відділення «Хімія»             ІІ місце

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архив записей