Пятница, 23.08.2019, 00:04
Приветствую Вас Гость | RSS
          
           Медведівська

         загальноосвітня
      школа І-ІІІ ступенів

Меню сайта
Корисні посилання
Національна гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Результати олімпіад за 2018/2019 навчальний рік

Результати участі учнів школи у ІІ (районному)   етапі Всеукраїнських учнівських  олімпіад із навчальних предметів 

 та І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

 Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Черепченко Ірина            7 клас           ІІІ місце

Вакульчик Вікторія         8 клас           ІІ місце

Лаврик Денис                  8 клас          ІІ місце

Полтєва Анастасія          9 клас          ІІ місце

Варава Ірина                    9 клас          ІІ місце

Рябчук Аліса                    10 клас        І місце

Щука Максим                  11 клас         ІІ місце

Білан Руслан                    11 клас          ІІІ місце

 Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Дохненко Олег                11 клас             ІІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Єлізарова Аліса               6 клас              ІІ місце

Конопля Віталій              6 клас              ІІІ місце

Щука Максим                  11 клас            ІІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Кузнєцова Юлія              10 клас             ІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Вакульчик Вікторія          8 клас               ІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської  мови та літератури

Білан Руслан                   11 клас               ІІ місце

Дохненко Олег                11 клас               ІІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Вакульчик Вікторія          8 клас               ІІІ місце

Щука Максим                    11 клас            І місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Щука Максим                    11 клас               ІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Лаврик Денис                   8 клас               ІІ місце

Рябчук Аліса                   10 клас              ІІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Рябчук Аліса                   10 клас              І місце

 

Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 

Щука Максим                               1 клас          за напрямом «Історія», секційне відділення «Історичне краєзнавство»   ІІІ місце

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Август 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архив записей