Воскресенье, 15.09.2019, 07:28
Приветствую Вас Гость | RSS
          
           Медведівська

         загальноосвітня
      школа І-ІІІ ступенів

Меню сайта
Корисні посилання
Національна гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Результати олімпіад за 2018/2019 навчальний рік (І етап)

Результати участі учнів школи 

у І (шкільному) етапі Всеукраїнських учнівських  олімпіад 

із навчальних предметів 

Фізика

Чала Вікторія                                             7 кас                                        ІІІ місце

Сергієнко Єлісей                                        7 клас                                     ІІІ місце

Вакульчик Вікторія                                     8 клас                                     ІІІ місце

Поляк Денис                                                9 клас                                     ІІ місце

Палтєва Анастасія                                       9 клас                                     ІІІ місце

Рябчук Аліса                                                10 клас                                   І місце

Кузнєцова Юлія                                           10 клас                                   ІІ місце

Білан Руслан                                                 11 клас                                   ІІ місце

Щука Максим                                               11 клас                                   ІІІ місце

Дохненко Олег                                              11 клас                                   ІІІ місце

 

 Математика

Конопля Віталій                                            6 клас                                     І місце

Єлізарова Аліса                                             6 клас                                     ІІІ місце

Галушка Вікторія                                           7 клас                                     ІІ місце

Лисенко Анастасія                                        7 клас                                      ІІ місце

Яковенко Сергій                                             7 клас                                     ІІІ місце

Сергієнко Єлісей                                            7 клас                                     ІІІ місце

Лапін Артем                                                    8 клас                                     І місце

Говорун Євгеній                                             8 клас                                      ІІ місце

Лаврик Денис                                                 8 клас                                      ІІІ місце

Полтєва Анастасія                                         9 клас                                       І місце

Варава Ірина                                                   9 кас                                        ІІ місце

Поляк Денис                                                   9 клас                                      ІІІ місце

Чала Тетяна                                                    10 клас                                     ІІ місце

Рябчук Аліса                                                   10 клас                                    ІІ місце

Кузнєцова Юлія                                              10 клас                                    ІІІ клас

Щука Максим                                                 11 клас                                     І місце

Білан Руслан                                                    11 клас                                    ІІ місце

Дохненко Олег                                                 11 клас                                    ІІІ місце

Російська мова та література

Полтєва Анастасія                                            9 клас                                      І місце

Варава Ірина                                                      9 клас                                      ІІ місце

Височин Валентин                                            9 клас                                      ІІІ місце

Рябчук Аліса                                                      10 клас                                     І місце

Чала Тетяна                                                       10 клас                                     ІІ місце

Кузнєцова Юлія                                                10 клас                                     ІІІ клас

Історія

Вакульчик Вікторія                                           8 клас                                       І місце

Лаврик Денис                                                    8 клас                                       І місце

Лапін Артем                                                      8 клас                                       ІІ місце

Лапін Максим                                                   8 клас                                        ІІ місце

Кузнєцова Тетяна                                             8 клас                                        ІІІ місце

Говорун Євгеній                                               8 клас                                        ІІІ місце

Варава Ірина                                                     9 клас                                        І місце

Полтєва Анастасія                                           9 клас                                        ІІ місце

Поляк Денис                                                    9 клас                                         ІІІ місце

Чала Тетяна                                                      10 клас                                       І місце

Рябчук Аліса                                                   10 клас                                         ІІ місце

Кузнєцова Юлія                                              10 клас                                         ІІІ місце

Щука Максим                                                  11 клас                                         І місце

Дохненко Олег                                                 11 клас                                         ІІ місце

Білан Руслан                                                    11 клас                                          ІІІ місце

Астрономія

Білан Руслан                                                   11 клас                                            ІІІ місце

Економіка

Білан Руслан                                                   11 клас                                            І місце

Дохненко Олег                                               11 клас                                            ІІ клас

Щука Максим                                                11 клас                                            ІІІ місце

Географія

Лапін Максим                                               8 клас                                                І місце

Мосенцев Адам                                            8 клас                                                ІІ місце

Говорун Євгеній                                          8 клас                                                 ІІІ місце

Варава Ірина                                                9 клас                                                  І місце

Полтєва Анастасія                                      9 клас                                                   ІІ місце

Поляк Денис                                               9 клас                                                  ІІІ місце

Кузнєцова Юлія                                         10 клас                                                 І місце

Чала Тетяна                                                10 клас                                                 ІІ місце

Рябчук Аліса                                              10 клас                                                 ІІІ місце

Українська мова та література

Чала Вікторія                                             7 клас                                                    І місце

Черепченко Ірина                                      7 клас                                                     ІІ місце

Рудній Нікіта                                             7 клас                                                     ІІІ місце

Рябчук Аліса                                               10 клас                                                  ІІ місце

Чала Тетяна                                                10 клас                                                   ІІІ місце

Щука Максим                                            11 клас                                                   І місце

Білан Руслан                                              11 клас                                                   ІІ місце

Литвиненко Богдан                                   11 клас                                                    ІІІ місце

Інформаційні технології

Вакульчик Вікторія                                   8 клас                                                      ІІ місце

Говорун Євгеній                                       8 клас                                                       ІІ місце

Чалий Микола                                          8 клас                                                       ІІІ місце

Полтєва Анастасія                                   9 клас                                                        ІІ місце

Варава Ірина                                            9 клас                                                        ІІІ місце

Рябчук Аліса                                           10 клас                                                       ІІІ місце

Щука Максим                                         11 клас                                                       ІІІ місце

Лисенко Олена                                       11 клас                                                       ІІІ місце

Екологія

Щука Максим                                         11 клас                                                        І місце

Дохненко Олег                                       11 клас                                                        ІІ місце

Лисенко Олені                                       11 клас                                                        ІІІ місце

Біологія

Мосенцев Адам                                    8 клас                                                            І місце

Лаврик Денис                                       8 клас                                                            ІІ місце

Лапін Артем                                         8 клас                                                            ІІІ місце

Полтєва Анастасія                              9 клас                                                             І місце

Варава Ірина                                       9 клас                                                             ІІ місце

Поляк Денис                                       9 клас                                                             ІІІ місце

Рябчук Аліса                                      10 клас                                                            І місце

Чала Тетяна                                       10 клас                                                             ІІ місце

Кузнєцова Юлія                                10 клас                                                             ІІІ місце

Щука Максим                                   11 клас                                                             І місце

Лисенко Олена                                 11 клас                                                              ІІ місце

Мосенцева Інна                               11 клас                                                               ІІІ місце

Іноземна мова

Мосенцев Адам                                8 клас                                                               І місце

Ваульчик Вікторія                            8 клас                                                                ІІ місце

Лаврик Денис                                   8 клас                                                               ІІІ місце

Варава Ірина                                     9 клас                                                               І місце

Полтєва Анастасія                           9 клас                                                               ІІ місце

Кузнєцова Юлія                               10 клас                                                             І місце

Чала Тетяна                                      10 клас                                                             ІІ місце

Щука Максим                                  11 клас                                                             І місце

Білан Руслан                                    11 клас                                                              ІІ місце

Правознавство

Полтєва Анастасія                          9 клас                                                                 І місце

Варава Ірина                                    9 клас                                                                ІІ місце

Поляк Денис                                    9 клас                                                                ІІІ місце

Щука Максим                                 11 клас                                                                І місце

Білан Руслан                                   11 клас                                                                ІІ місце

Литвиненко Богдан                        11 клас                                                                ІІІ місце

Хімія

Громяк Євгеній                                           7 клас                                     І місце

Рудній Нікіта                                              7 клас                                     ІІ місце

Яковенко Сергій                                        7 клас                                     ІІІ місце

Лаврик Денис                                             8 клас                                     І місце

Вакульчик Вікторія                                     8 клас                                     ІІ місце

Мосенцев Адам                                          8 клас                                     ІІІ місце

 Палтєва Анастасія                                     9 клас                                     ІІ місце

Поляк Денис                                                 9 клас                                     ІІІ місце

Чала Тетяна                                                 10 клас                                   ІІ місце

Кузнєцова Юлія                                           10 клас                                   ІІІ місце

Рябчук Аліса                                                10 клас                                   ІІІ місце

Дохненко Олег                                              11 клас                                   ІІ місце

Білан Руслан                                                 11 клас                                   ІІІ місце

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Сентябрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архив записей