Суббота, 14.12.2019, 01:58
Приветствую Вас Гость | RSS
          
           Медведівська

         загальноосвітня
      школа І-ІІІ ступенів

Меню сайта
Корисні посилання
Національна гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Результати олімпіад за 2019/2020 навчальний рік

Результати участі учнів школи у ІІ (районному) етапі

Всеукраїнських учнівських  олімпіад із навчальних предметів  

та І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт 

учнів-членів Малої академії наук

 Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Яковенко Сергій              8 клас           ІІІ місце

Лаврик Денис                  9 клас            І місце

Вакульчик Вікторія         9 клас           ІІІ місце

Лапін Артем                    9 клас           ІІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Поляк Денис                  10 клас           ІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Черепченко Ірина           8 клас           ІІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Черепченко Ірина           8 клас            ІІІ місце

Громяк Євгеній              8 клас             ІІІ місце

Варава Ірина                  10 клас           ІІІ місце

Кузнєцова Юлія             11 клас           ІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Вакульчик Вікторія        9 клас           ІІІ місце

 Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Лаврик Денис                  9 клас            ІІ місце

 Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Вакульчик Вікторія         9 клас           ІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови (німецька)

Чала Вікторія                   8 клас            ІІІ місце

Черепченко Ірина            8 клас            ІІІ місце

Вакульчик Вікторія         9 клас            ІІІ місце

Варава Ірина                    10 клас           ІІІ місце

Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Лаврик Денис    9 клас     за науковим відділенням літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція "Мистецтвознавство"       ІІІ місце 

 

 

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Декабрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архив записей