Среда, 20.11.2019, 16:47
Приветствую Вас Гость | RSS
          
           Медведівська

         загальноосвітня
      школа І-ІІІ ступенів

Меню сайта
Корисні посилання
Національна гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Результати олімпіад за 2019/2020 навчальний рік (І етап)

Результати участі учнів школи 

у І (шкільному) етапі Всеукраїнських учнівських  олімпіад 

із навчальних предметів 

Фізика

Єлізарова Аліса                                            7 клас                                       І місце

Конопля Віталій                                           7 клас                                       ІІ місце

Лаврик Аліна                                                7 клас                                      ІІІ місце

Яковенко Сергій                                           8 клас                                       І місце

Лисенко Анастасія                                       8 клас                                       ІІ місце

Черепченко Ірина                                         8 клас                                       ІІІ місце

Вакульчик Вікторія                                      9 клас                                        І місце

Лаврик Денис                                                9 клас                                      ІІ місце

Говорун Євгеній                                            9 клас                                      ІІІ місце

Поляк Денис                                                  10 клас                                     ІІІ місце

Кузнєцова Юлія                                             11 клас                                     ІІ місце

Рябчук Аліса                                                  11 клас                                      ІІ місце

Математика

Асеєва Дар'я                                                   6 клас                                        І місце

Яремінець Максим                                        6 клас                                        ІІ місце

Дзюбинський Дмитро                                   6 клас                                        ІІІ місце

Єлізарова Анастасія                                      6 клас                                        ІІІ місце

Конопля Віталій                                             7 клас                                        І місце

Єлізарова Аліса                                              7 клас                                        ІІІ місце

Галушка Вікторія                                           8 клас                                        І місце

Черепченко Ірина                                           8 клас                                        ІІ місце

Лисенко Анастасія                                         8 клас                                        ІІ місце

Громяк Євгеній                                              8 клас                                        ІІІ місце

Лаврик Денис                                                 9 клас                                        І місце

Лапін Артем                                                   9 клас                                        ІІ місце

Говорун Євгеній                                             9 клас                                       ІІІ місце

Мосенцев Адам                                             9 клас                                        ІІІ місце

Поляк Денис                                                  10 клас                                      І місце

Варава Ірина                                                  10 клас                                      ІІ місце

Чала Тетяна                                                    11 клас                                      І місце

Кузнєцова Юлія                                             11 клас                                      ІІ місце

Рябчук Аліса                                                  11 клас                                      ІІІ місце

Історія

Черепченко Ірина                                          8 клас                                         І місце

Галушка Вікторія                                          8 клас                                         ІІ місце

Лисенко Анастасія                                        8 клас                                         ІІІ місце

Лапін Артем                                                  9 клас                                          ІІ місце

Вакульчик Вікторія                                       9 клас                                         ІІІ місце

Поляк Денис                                                 10 клас                                        ІІ місце

Варава Ірина                                                 10 клас                                       ІІ місце

Чала Тетяна                                                   11 клас                                        І місце

Кузнєцова Юлія                                            11 клас                                       ІІ місце

Рябчук Аліса                                                 11 клас                                       ІІІ місце

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архив записей