Суббота, 17.04.2021, 03:25
Приветствую Вас Гость | RSS
          
      Комунальний заклад

    "Медведівський ліцей"
      Кегичівської селищної ради

Меню сайта
Корисні посилання
Національна гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Результати олімпіад за 2020/2021 навчальний рік

Результати участі учнів школи у ІІ (районному) етапі

Всеукраїнських учнівських  олімпіад із навчальних предметів  

та І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт 

учнів-членів Малої академії наук України

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Вакульчик Вікторія        10 клас           ІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Бондаренко Ярослав       6 клас            ІІ місце

Асєєва Дар'я                    7 клас             І місце

Яремінець Максим          7 клас            ІІ місце

Конопля Віталій              8 клас            ІІІ місце

Черепченко Ірина           9 клас            ІІ місце

Чала Вікторія                  9 клас            ІІ місце

Коробка Анастасія          10 клас          ІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Асєєва Дар'я                    7 клас             І місце

Черепченко Ірина           9 клас            І місце

Лаврик Денис                  10 клас         І місце 

Вакульчик Вікторія          10 клас        ІІ місце 

Коробка Анастасія           10 клас        ІІІ місце

Варава Ірина                    11 клас         І місце 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Миргород Богдан              8 клас          І місце

Черепченко Ірина             9 клас          ІІ місце 

Громяк Євгеній                 9 клас            ІІІ місце

Коробка Анастасія           10 клас          ІІ місце 

Лапін Артем                     10 клас          ІІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Миргород Богдан              8 клас          ІІ місце

Конопля Віталій                8 клас          ІІІ місце 

Симоненко Ілона              9 клас          ІІ місце 

Вакульчик Вікторія          10 клас        ІІІ місце 

Коробка Анастасія           10 клас         ІІІ місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Асєєва Дар'я                    7 клас             І місце

Вакульчик Вікторія          10 клас        ІІ місце 

Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Лаврик Денис    10 клас     за науковим відділенням літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція "Мистецтвознавство"     

 І місце 

Вакульчик Вікторія   10 клас   за науковим відділенням  хімії та біології, секція "Ботаніка"     

І місце

Черепченко Ірина   9 клас   за наковим відділенням  мовознавства, секція "Українська мова" 

  ІІ місце

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Апрель 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архив записей